FOTOTAPETY REKLAMOWE

Chcesz odmienić swoje cztery kąty? A może stworzyć niebanalny wygląd lokalu usługowego? Postaw na fototapetę, dzięki której łatwo i szybko stworzysz oryginalną aranżację wnętrza.

Oryginalne zdjęcia na ścianie

Fototapety stanowią unikalny materiał dekoracyjny, który znajdzie zastosowanie zarówno w lokalach mieszkalnych, jak i usługowych. Fototapety z powodzeniem zdobią ściany domów i mieszkań, sklepów, gabinetów medycznych, salonów kosmetycznych, restauracji czy kawiarni. W zależności od przedstawianych przez nie treści, mogą też służyć jako skuteczna forma reklamy firmy.

Fototapety w ofercie drukarni wielkoformatowej

W drukarni wielkoformatowej specjalizujemy się w dwóch rodzajach fototapet. Zainteresowanym klientom oferujemy druk:

fototapety lateksowej – lekkiej, wygodnej do klejenia, nieco grubszej od zwykłej, papierowej tapety. Dzięki lateksowej powłoce kolory są pełne, a zdjęcia realistyczne. Fototapety nie rozciągają się podczas nakładania na ścianę oraz nie namakają klejem. Materiał doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach o niskiej i umiarkowanej wilgotności.

fototapety winylowej – gładkiej lub piaskowej w dotyku, cechującej się gładką i odporną na zabrudzenia fakturą oraz większą grubością, zapewniającą lepszą wytrzymałość. Fototapety winylowe doskonale sprawdzają się na ścianach z nierównościami oraz w miejscach szczególnie narażonych na zabrudzenia, w tym kuchniach i łazienkach. Wykonane przez nas fototapety można czyścić za pomocą lekko zwilżonej szmatki.

Wszystkie zdjęcia na ścianę docinamy do potrzeb i wymagań klientów.

Najwyższa jakość wydruku, ponadprzeciętna trwałość i wieloletnia odporność na blaknięcie – to cechy fototapet wykonanych w naszej drukarni. Przekonaj się o tym już dziś – złóż zamówienie na fototapetę i zachwyć się doskonałym efektem wizualnym.

ZOBACZ JESZCZE

Pozostałe produkty z naszej oferty

siatki-mesh
banery
Tablice Reklamowe
billboardy
naklejki
plakaty
kasetony
Flagi Reklamowe
canvas
Fototapety