DRUK UV TABLIC REKLAMOWYCH BEZPOŚREDNIO NA MATERIALE

Zadrukowane PCV 3mm

Cena z materiałem już od:

61,5 PLN /m2 netto
Tablica 2x1 m już za 150 zł netto
Tablica 3x2 m już za 375 zł netto
Tablica 5x2 m już za 615 zł netto

Tablice reklamowe drukujemy bezpośrednio na różnego rodzaju materiałach, między innymi na PCV, metalu, pleksi, dibondzie, drewnie i szkle oraz tekturze falistej. Stosujemy druk utrwalany UV, który jest najlepszą i najtrwalszą technologią druku reklam na tablicach.

Szyldy reklamowe będą idealne do zawieszenia na elewacjach budynków, drzwiach, a także do postawienia na stojaku np. w celu ekspozycji reklamy w sklepach. Ich wysoka odporność na czynniki atmosferyczne sprawia, że ekspozycja zachowa doskonały wygląd przez wiele lat użytkowania.

Druk UV  na naszych szyldach zapewnia:

Planujesz większy nakład? A może interesują Cię inne formaty, grubość lub rodzaj materiału? Skontaktuj się z nami już teraz, a przedstawimy Ci satysfakcjonującą ofertę!

Przykłady nadruku na tablicach reklamowych

Druk szyldu reklamowego na dibondzie
Druk tablicy reklamowej na pleksi
Druk tablicy reklamowej na płycie PCV 3 mm
Druk tablicy reklamowej na płycie PCV 5 mm
Druk cyfrowy bezpośrednio na materiale.

Nasza drukarnia cyfrowa zajmuje się produkcją zewnętrznych szyldów i tablic reklamowych bezpośrednio na różnego rodzaju nośnikach. Nadruki UV wykonujemy bezpośrednio na takich materiałach jak:

Oferujemy nadruki bezpośrednie na materiałach o maksymalnej grubości 10 mm. Wygląd oraz rozmiary szyldów i tablic reklamowych każdorazowo omawiamy z Klientem.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ