Profesjonalne wydruki na siatkach mesh!

Siatka Mesh 280g/m2

Cena już od:

24 PLN /m2
Siatki mesh drukujemy farbami utwardzanymi promieniami UV, dzięki czemu powstały nadruk jest żywy i odporny na czynniki zewnętrzne
Nasze maszyny drukują moduły o szerokości do 5 metrów, które następnie umiejętnie łączymy je w żądany format końcowy

Siatka mesh, czy inaczej zwana siatka banerowa, to w gruncie rzeczy baner o nieco innych właściwościach. Ta mieszanka PCV i poliestru różni się od klasycznego banera perforowaną powierzchnią – przez co nie jest podatna na podmuchy wiatru, przepuszcza światło i powietrze. Sprawdzi się przez to doskonale na rusztowaniach i elewacjach budynków.

Wykończenie siatki jest bardzo podobne do banera – można ją zgrzewać i oczkować w dowolnych odstępach.

Siatka mesh – reklama naprawdę wielkoformatowa 

Siatkę winylową mesh powszechne stosuje do prezentacji reklam typu outdoor – można ją łączyć w nieskończenie wielkie formaty bez utraty właściwości mechanicznych i estetycznych. 

Charakterystyka wykorzystywanych przez nas siatek mesh:

  • odporność na działanie temperatury i promieni UV
  • dość swobodny przepływ powietrza i światła
  • mała podatność na podmuchy wiatru
  • stosunkowo niska waga
  • łatwość montażu i demontażu
  • klasa niepalności B1

Interesuje Cię konkretny projekt z wykorzystaniem siatki banerowej  i potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i zaproponujemy cenę dostosowaną do Twoich potrzeb!

Najczęściej drukujemy na:

Siatka Mesh 550
Siatka mesh 280g/m2
Siatka mesh
Zadrukowana UV siatka mesh.

Gdzie wykorzystasz siatkę mesh

Winylowa siatka mesh  znakomicie przysłoni nieestetyczną przebudowę budynku a dzięki perforacji nie odetnie całkowicie dostępu światła do wewnątrz. Zalecana jest również do tworzenia powierzchni reklamowych na ścianach dźwiękowych w trakcie imprez masowych. Idealnie sprawdza się na konstrukcjach otwartych, płotach i rusztowaniach ulokowanych w miejscach narażonych na silne porywy wiatru.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ