Fototapety reklamowe

Oryginalne zdjęcia na ścianie

Fototapety stanowią unikalny materiał dekoracyjny, który znajdzie zastosowanie zarówno w lokalach mieszkalnych, jak i usługowych. Fototapety z powodzeniem zdobią ściany domów i mieszkań, sklepów, gabinetów medycznych, salonów kosmetycznych, restauracji czy kawiarni. W zależności od przedstawianych przez nie treści, mogą też służyć jako skuteczna forma reklamy firmy.

Druk na maszynach lateksowych daje gwarancje nie tylko trwałości ale również odpowiedniego nasycenia i wybarwienia kolorów.

Specjalizujemy się w dwóch rodzajach fototapet:

Fototapety lateksowe

Cena już od:

45 PLN /m2
Lekkie i bardzo łatwe w aplikacji. Kolory są tu żywe i pełne, a wydruk bardzo realistyczny
Zapytaj o wycenę

Fototapety flizelinowe

Cena już od:

60 PLN /m2
Doskonała wytrzymałość mechaniczna i odporna na zabrudzenia faktura, która jest gładka lub piaskowa w dotyku
Zapytaj o wycenę

Fototapety docinamy do rozmiaru spełniającego potrzeby i wymagania naszych Klientów, nawet jeśli podane wymiary są niestandardowe. Chcesz dopytać o szczegóły lub interesuje Cię spersonalizowana oferta cenowa? Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego!


Zadzwoń: 667 181 308

TYPY NOŚNIKÓW


Fototapeta lateksowa
Fototapeta lateksowa – lekka, wygodna do klejenia, nieco grubsza od zwykłej, papierowej tapety. Dzięki lateksowej powłoce kolory są pełne, a zdjęcia realistyczne. Fototapety nie rozciągają się podczas nakładania na ścianę oraz nie namakają klejem. Materiał doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach o niskiej i umiarkowanej wilgotności.

Fototapeta Winylowa
Fototapeta flizelinowa – gładka lub piaskowa w dotyku, cechująca się gładką i odporną na zabrudzenia fakturą oraz większą grubością, zapewniającą lepszą wytrzymałość. Fototapety winylowe doskonale sprawdzają się na ścianach z nierównościami oraz w miejscach szczególnie narażonych na zabrudzenia, w tym kuchniach i łazienkach. Wykonane przez nas fototapety można czyścić za pomocą lekko zwilżonej szmatki.

PRÓBKI WYDRUKÓW
ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ


siatki-mesh


banery


Tablice Reklamowe


billboardy


naklejki


plakaty
Flagi Reklamowe


canvas