O FIRMIE

Zajmij się spełnianiem marzeń, a nasze wydruki wielkoformatowe zajmą się promowaniem Twojej działalności.

Doskonale wiemy, że prowadzenie własnego biznesu i dbanie o jego odpowiednią reklamę to nie lada wyzwanie. Naszą misją jest odciążenie małych firm i dużych przedsiębiorstw w zakresie wielkoformatowej reklamy drukowanej. Tworzymy najwyższej jakości materiały reklamowe dla Klientów hurtowych i detalicznych. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i z agencjami reklamowymi oraz instytucjami publicznymi.

Oferujemy kompleksowe usługi drukarskie, dzięki którym nasi Klienci efektywniej promują swoją działalność wśród aktualnych i potencjalnych Klientów. Realizujemy zarówno pojedyncze zlecenia „od sztuki”, jak i zamówienia hurtowe o dużych nakładach. Nasze doświadczenie i kreatywność w połączeniu z doskonałymi materiałami i najlepszą technologią pozwala nam stworzyć projekty szyte na miarę potrzeb reklamowych naszych Klientów.

Kompleksowa oferta druku wielkoformatowego

By sprostać potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy im szeroki zakres usług, w tym:

Oferowane wydruki wykonujemy przede wszystkim  w technologii UV, sublimacji, rzadko solvent. Jesteśmy w stanie zaoferować druki wielkoformatowe o dowolnych rozmiarach.

Drukarnia Wielkoformatowa

W naszej firmie łączymy profesjonalistów poligrafii, druku wielkoformatowego i grafiki z pasjonatami reklamy i marketingu, dzięki czemu nasza oferta jest kompleksowa i spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. Od początku działalności firmy stawiamy na kreatywność, jakość i bezkompromisowość, dlatego nasze projekty wykończone są w najdrobniejszych szczegółach. Stawiamy również na nieustanny rozwój, a ponadto inwestujemy w nowe technologie i najlepsze materiały, by móc sprostać stale zmieniającemu się rynkowi reklamy i rosnącym wymaganiom Klientów.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o naszej działalności?

 • Realizujemy wydruki już od 1 sztuki!
 • Duże nakłady realizujemy w ustalanych indywidualnie, bardzo atrakcyjnych cenach.
 • Posiadamy szeroki zakres usług i elastycznie podchodzimy do każdego zlecenia.
 • Zamówienia zawsze realizujemy szybko i terminowo.
 • Gwarantujemy wysoką jakość wydruków, które nie blakną po kilku dniach.
 • Dzięki wieloletniemu doświadczeniu umiejętnie dobieramy technologię druku do potrzeb reklamowych Klienta.
 • Oferujemy wsparcie i profesjonalne doradztwo techniczno-produktowe zaangażowanego zespołu.
 • Mamy konkurencyjne na rynku ceny i jesteśmy otwarci na negocjacje z Klientem.
 • Nasza drukarnia działa bardzo wydajnie. Wykonujemy aż 300-500 m2 wydruków dziennie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować krótkie terminy realizacji zleceń.

Co wyróżnia nas na rynku?

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, by jak najlepiej sprostać potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów. Zależy nam na długotrwałej współpracy, dlatego zapewniamy kompleksową obsługę – od A do Z. Dbamy o partnerskie relacje z Klientami, zapewniając im nie tylko wysoką jakość wydruków w przystępnych cenach, ale również fachowe doradztwo. Profesjonalnie doradzamy między innymi w zakresie planowanego projektu reklamowego, a także w zakresie doboru właściwych materiałów i technologii wydruku.

Dołącz do naszych Klientów, jeśli chcesz:

 • Odmienić wygląd sklepu, salonu lub innego punktu usługowego.
 • Rozreklamować swoją markę wśród szerokiej grupy docelowej.
 • Podnieść świadomość wizualną i rozpoznawalność swojej marki.
 • Zdobyć nowych Klientów i rozszerzyć dotychczasową grupę docelową.
 • Realnie zwiększyć zainteresowanie marką i sprzedaż.

Dlaczego warto nam zaufać?

Na rynku działa wiele drukarni wielkoformatowych, które specjalizują się w druku reklamowym. Na tle konkurencji wyróżnia nas m.in.:

 • Doświadczenie – działamy w branży nie od dzisiaj, więc jesteśmy w stanie podjąć się również niestandardowych projektów.
 • Kreatywność – nasz zespół to pasjonaci, którzy w pracy nie ograniczają się do niezbędnego minimum, tylko zawsze idą przynajmniej o parę kroków dalej, by ostatecznie stworzyć projekt, z którego dumny jest nie tylko Klient, ale i my sami.
 • Profesjonalizm – powierzenie wykonania reklam wielkoformatowych naszej firmie to gwarancja solidności, najwyższej jakości oraz terminowości.
 • Kompleksowe rozwiązania i elastyczność – nasza oferta jest bardzo szeroka, zarówno jeśli chodzi o typy drukowanych powierzchni reklamowych, jak i ich wymiary.
 • Najwyższe standardy obsługi Klienta – podchodzimy indywidualnie do każdego projektu i oferujemy fachowe doradztwo, ale jesteśmy też elastyczni i potrafimy wsłuchać się w potrzeby Klienta.

Zapraszamy do kontaktu!

Z przyjemnością podejmiemy się wykonania nawet najbardziej nietypowych reklam zewnętrznych. Skontaktuj się z nami, by przedstawić nam swój projekt marzeń i jego potrzeby techniczne, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by go dla Ciebie zrealizować w formie, która będzie Cię w 100% satysfakcjonować!