BILLBOARDY

BlueBack 115g/m2

Cena już od:

5,50 PLN /m2 netto
Billboard 504 x 238 cm już za 84 zł netto
Billboard 600 x 300 cm już za 144 zł netto
Billboard 1200 x 400 cm już za 336 zł netto
Zapytaj o wycenę

Grafikę na billboardy drukujemy na wysokiej jakości papierze BlueBack o gramaturze 115g/m2. Posiada on niebieski podkład, dzięki któremu można skutecznie zakleić starą grafikę, która pozostała na wielkopowierzchniowych tablicach reklamowych. Papier billboardowy jest łatwy w aplikacji, doskonale sprawdzi się w krótko i średnio terminowych kampaniach reklamowych.

Wykorzystanie billboardów reklamowych

Billboardy stosowane są do wyklejania powierzchni reklamowych i wykorzystuje się je do promocji krótko i średnio okresowych. Dzięki możliwości umieszczenia ich w różnorodnych, atrakcyjnych lokalizacjach stanowią doskonałą formę reklamy dla przedsiębiorstw, które chcą dotrzeć do szerokiej grupy docelowej.Obecność reklam zewnętrznych w bliskim sąsiedztwie ulic, centrów handlowych, hipermarketów, stacji benzynowych, centrów finansowych pozwala na jej długotrwałe oddziaływanie i zwiększa szansę na zapamiętanie przekazu.

Interesuje Cię billboard o niestandardowych wymiarach lub bardzo duży nakład? A może chcesz dopytać o szczegóły oferty? Zadzwoń do nas lub napisz! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i zaproponujemy Ci specjalną ofertę cenową, która z pewnością Cię usatysfakcjonuje.


Zadzwoń: 667 181 308


Billboard Papier Blueback

Billboardy wielkoformatowe w naszej ofercie

Oferujemy druk solventowy na papierze billboardowym BBS (Blue Back Side) 115g. Niebieskie podłoże, znajdujące się na oferowanym papierze, zapewnia całkowite zakrycie treści znajdującej się pod reklamą. Ponadto użycie drugiej warstwy podnosi wytrzymałość papieru oraz zwiększa jego odporność na wilgoć i promienie UV. 

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ


siatki-mesh


banery


Tablice Reklamowe


billboardy


naklejki


plakaty
Flagi Reklamowe


canvas