BILLBOARDY REKLAMOWE

Reklama zewnętrzna od lat cieszy się mianem jednej z najskuteczniejszych form przekazu. W dobie ogromnej konkurencji, pełni ona rolę skutecznego narzędzia o szerokim zasięgu. Jednym z głównych nośników reklamy outdoorowej są billboardy. Wysokiej jakości billboardy wielkoformatowe można znaleźć w naszej ofercie nadruków.

Wykorzystanie billboardów reklamowych

Billboardy stosowane są do wyklejania powierzchni reklamowych i wykorzystuje się je do promocji krótkookresowych. Dzięki możliwości umieszczenia ich w różnorodnych, atrakcyjnych lokalizacjach stanowią doskonałą formę reklamy dla przedsiębiorstw, które chcą dotrzeć do szerokiej grupy docelowej.Obecność reklam zewnętrznych w bliskim sąsiedztwie ulic, centrów handlowych, hipermarketów, stacji benzynowych, centrów finansowych pozwala na jej długotrwałe oddziaływanie i zwiększa szansę na zapamiętanie przekazu.

Billboardy wielkoformatowe w naszej ofercie

Oferujemy druk solventowy na papierze billboardowym BBS (Blue Back Side) 115g.

Niebieskie podłoże, znajdujące się na oferowanym papierze, zapewnia całkowite zakrycie treści znajdującej się pod reklamą. Ponadto użycie drugiej warstwy podnosi wytrzymałość papieru oraz zwiększa jego odporność na wilgoć i promienie UV.

Proponujemy Państwu także przygotowanie atrakcyjnych projektów graficznych oraz fachowe doradztwo w zakresie najlepszego wyboru formy reklamy dostosowanego do Państwa potrzeb.

Nasi graficy chętnie wyjaśnią Państwu nieznaną terminologię oraz wspomogą podczas projektowania reklamy billboardowej. Dla Państwa wygody oferujemy możliwość zamówienia projektu grafiki na billboard w naszej drukarni cyfrowej.

ZOBACZ JESZCZE

Pozostałe produkty z naszej oferty

siatki-mesh
banery
Tablice Reklamowe
billboardy
naklejki
plakaty
kasetony
Flagi Reklamowe
canvas
Fototapety