Wydrukuj z nami
Naklejki REKLAMOWE!

Zapytaj o cenę konkretnego kształtu i materiału (zwykła folia, wylewana, podłogowa okienna)
Zadzwoń na  667 181 308 !

Naklejki monomeryczne

Cena już od:

28,50 PLN /m2
Doskonałe do aplikacji na płaskich powierzchniach, jedne z najbardziej ekonomicznych rozwiązań reklamy zewnętrznej i wewnętrznej
Zapytaj o wycenę teraz!

Naklejki wylewane

Cena już od:

84 PLN /m2
Wytrzymałe i perfekcyjnie dopasowujące się nawet do trudnych i niejednolitych powierzchni
Zapytaj o wycenę

Naklejki okienne One Way Vision

Cena już od:

29 PLN /m2
Zapewniają optymalny, jednostronny prześwit światła przez szyby, dają efekt lustra weneckiego
Zapytaj o wycenę

Naklejki podłogowe o dowolnym kształcie

Cena już od:

36 PLN /m2
Specjalnie zabezpieczone przed ścieraniem, a ponadto wyposażone w dodatkową powłokę antypoślizgową, dzięki czemu będą idealne do miejsc o dużym natężeniu ruchu
Zapytaj o wycenę

Interesuje Cię innego typu folia? A może planujesz duży nakład? Chcesz dopytać o ofertę? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością doradzimy Ci w wyborze najlepszej naklejki, a ponadto przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę cenową!


Zadzwoń: 667 181 308

RODZAJE FOLII DO DRUKU NAKLEJEK REKLAMOWYCH


Folia OWV (One Way Vision)
Folia OWV (One Way Vision) – stosowana przy oklejaniu szyb, gdzie wymagany jest prześwit światła oraz widoczność. Folia posiada równomiernie rozmieszczone otwory, które wywołują efekt lustra weneckiego. OWV umożliwia zaprezentowanie treści reklamy na zewnątrz lokalu nie odcinając dopływu światła do pomieszczenia.

Folia Mrożona/Szroniona
Folia mrożona/szroniona – używana w celu wywołania efektu oszronienia lub piaskowania. Stosowana w szczególności do dekoracji witryn i przeszklonych drzwi w celu podniesienia estetyki, zwiększenia widoczności dużych powierzchni szklanych oraz zapewnienia dyskrecji podczas spotkań biznesowych w przeszklonych pomieszczeniach. Folie szronione często stosowane są w kuchniach czy pomieszczeniach służbowych. Folia mrożona może być zadrukowana lub wycinana ploterowo.

Folia monomeryczna
Folia monomeryczna – stosowana powszechnie w reklamie zewnętrznej i wewnętrznej, atrakcyjna ze względu na niską cenę i doskonały efekt aplikacji na płaskich powierzchniach.

Folia wylewana do przetłoczeń
Folia wylewana do przetłoczeń – jedna z najbardziej nowoczesnych folii przystosowanych do oklejania samochodów, wyróżniająca się dużą wytrzymałością i wysoką jakością zadruku, nawet na nierównych powierzchniach.

Folia Kanalikowa
Folia wylewana z klejem kanalikowym – elastyczna folia przeznaczona do druku reklamowego wysokiej jakości. Idealnie nadaje się do oklejania samochodów o trudnej powierzchni. Duża rozciągliwość sprawia, że może być nanoszona na powierzchnie pofałdowane i z przetłoczeniami. Ten typ folii charakteryzuje się dużą wytrzymałością i trwałością sięgającą nawet 10 lat. Klej kanalikowy chroni przed powstawaniem pęcherzyków powietrza w czasie aplikacji naklejki na samochodzie.

Przykłady druku naklejek reklamowych


Druk naklejki na szybę na folii One Way Vision

Druk naklejki podłogowej ze specjalnym laminatem przeciwpoślizgowym

Druk naklejki na szybę na folii One Way Vision

Druk naklejki na szybę na folii szronionej

Drukowanie na folii – wysoka jakość to nasza domena

Reklamowe naklejki na podłogę, szybę czy samochód drukujemy atramentem odpornym na warunki atmosferyczne – deszcz, śnieg czy wilgoć. Wytrzymałość i perfekcyjny efekt wizualny zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów.

Naklejki podłogowe

Nietypowa powierzchnia reklamowa? Czemu nie! Naklejki reklamowe podłogowe to idealne rozwiązanie we wszystkich punktach sprzedaży o dużym natężeniu ruchu. Świetnie sprawdzą się w sklepach, centrach handlowych, kinach czy halach sportowych. Oferujemy Państwu naklejki reklamowe o okresie ekspozycji od 3 do 6 miesięcy. Wykonujemy je z wysokiej jakości folii, zabezpieczonej dodatkowo przed ścieraniem za pomocą laminatu i pełniącej funkcję antypoślizgową. Cięcie po obrysie sprawia, że możemy drukować naklejki podłogowe o dowolnym kształcie.

Naklejki na szybę

Oklejanie witryn sklepowych nie tylko zachęca klientów do odwiedzin, ale i poprawa ogólny wygląd zewnętrzny lokalu, zapewniając jednocześnie prywatność. Rozwiązanie w postaci naklejek reklamowych na szybę polecamy zwłaszcza właścicielom obiektów silnie nasłonecznionych.

Naklejki na samochód

Naklejki reklamowe na samochód to jeden z najchętniej wybieranych mobilnych sposobów prezentowania informacji o charakterze reklamowym. Walory tej metody docenią również wszystkie osoby, którym zależy na przystępnym cenowo tuningu optycznym auta. Efektowny wygląd samochodu oraz atrakcyjne koszty usługi to nie jedyne zalety oklejania samochodów. Są nimi też:

  • szybka i łatwa zmiana wyglądu pojazdu
  • umocnienie pozycji marki na rynku
  • możliwość nieinwazyjnego zdjęcia folii w dowolnym momencie
  • ochrona lakieru przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi
  • długotrwały efekt

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ


siatki-mesh


banery


Tablice Reklamowe


billboardy


naklejki


plakaty
Flagi Reklamowe


canvas