NAKLEJKI FIRMOWE

Szukasz oryginalnego sposobu promocji swojej firmy? Chcesz docierać do dużej liczby klientów? A może po prostu odmienić wygląd wnętrza lub samochodu niskim kosztem? Dostępne w naszej ofercie naklejki - podłogowe, na szybę czy samochód - to usługa skrojona na miarę potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Bogata oferta naklejek

Naklejki podłogowe

Nietypowa powierzchnia reklamowa? Czemu nie!

Naklejki podłogowe to idealne rozwiązanie we wszystkich punktach sprzedaży o dużym natężeniu ruchu. Świetnie sprawdzą się w sklepach, centrach handlowych, kinach czy halach sportowych.

Oferujemy Państwu naklejki reklamowe o okresie ekspozycji od 3 do 6 miesięcy. Wykonujemy je z wysokiej jakości folii, zabezpieczonej dodatkowo przed ścieraniem za pomocą laminatu i pełniącej funkcję antypoślizgową. Cięcie po obrysie sprawia, że możemy drukować naklejki podłogowe o dowolnym kształcie.

Naklejki na szybę

Oklejanie witryn sklepowych nie tylko zachęca klientów do odwiedzin, ale i poprawa ogólny wygląd zewnętrzny lokalu, zapewniając jednocześnie prywatność. Rozwiązanie w postaci naklejek na szybę polecamy zwłaszcza właścicielom obiektów silnie nasłonecznionych.

Naklejki na szybę drukujemy na następujących nośnikach:

folia OWV (One Way Vision) – stosowana przy oklejaniu szyb, gdzie wymagany jest prześwit światła oraz widoczność. Folia posiada równomiernie rozmieszczone otwory, które wywołują efekt lustra weneckiego. OWV umożliwia zaprezentowanie treści reklamy na zewnątrz lokalu nie odcinając dopływu światła do pomieszczenia.

folia mrożona/szroniona – używana w celu wywołania efektu oszronienia lub piaskowania. Stosowana w szczególności do dekoracji witryn i przeszklonych drzwi w celu podniesienia estetyki, zwiększenia widoczności dużych powierzchni szklanych oraz zapewnienia dyskrecji podczas spotkań biznesowych w przeszklonych pomieszczeniach. Folie szronione często stosowane są w kuchniach czy pomieszczeniach służbowych. Folia mrożona może być zadrukowana lub wycinana ploterowo.

Naklejki na samochód

Naklejki na samochód to jeden z najchętniej wybieranych mobilnych sposobów prezentowania informacji o charakterze reklamowym. Walory tej metody docenią również wszystkie osoby, którym zależy na przystępnym cenowo tuningu optycznym auta.

Efektowny wygląd samochodu oraz atrakcyjne koszty usługi to nie jedyne zalety oklejania samochodów. Są nimi też:

szybka i łatwa zmiana wyglądu pojazdu,

umocnienie pozycji marki na rynku,

możliwość nieinwazyjnego zdjęcia folii w dowolnym momencie,

ochrona lakieru przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi,

długotrwały efekt.

folia monomeryczna – stosowana powszechnie w reklamie zewnętrznej i wewnętrznej, atrakcyjna ze względu na niską cenę i doskonały efekt aplikacji na płaskich powierzchniach,

folia wylewana do przetłoczeń – jedna z najbardziej nowoczesnych folii przystosowanych do oklejania samochodów, wyróżniająca się dużą wytrzymałością i wysoką jakością zadruku, nawet na nierównych powierzchniach,

folia wylewana z klejem kanalikowym – elastyczna folia przeznaczona do druku reklamowego wysokiej jakości. Idealnie nadaje się do oklejania samochodów o trudnej powierzchni. Duża rozciągliwość sprawia, że może być nanoszona na powierzchnie pofałdowane i z przetłoczeniami. Ten typ folii charakteryzuje się dużą wytrzymałością i trwałością sięgającą nawet 10 lat. Klej kanalikowy chroni przed powstawaniem pęcherzyków powietrza w czasie aplikacji naklejki na samochodzie.

Druk naklejek na folii – wysoka jakość to nasza domena

Reklamowe naklejki na podłogę, szybę czy samochód drukujemy atramentem odpornym na warunki atmosferyczne – deszcz, śnieg czy wilgoć. Wytrzymałość i perfekcyjny efekt wizualny zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów.

By cieszyć się wysoką jakością i odpornością naklejek, ich druk powierz specjalistom. Skontaktuj się, by zlecić projekt i wykonanie naklejek na podłogę, szybę lub samochód!

ZOBACZ JESZCZE

Pozostałe produkty z naszej oferty

siatki-mesh
banery
Tablice Reklamowe
billboardy
naklejki
plakaty
kasetony
Flagi Reklamowe
canvas
Fototapety