PLAKATY REKLAMOWE

Plakaty są wciąż jedną z najskuteczniejszych metod reklamy zewnętrznej. Przygotowane na materiałach odpornych na uszkodzenia stanowią nośnik idealny do zastosowania w przestrzeni miejskiej. Odbiorcy reklamy spotykają się z plakatami przy wyjściu z domu, w drodze do pracy i na zakupy, a także w czasie podróży.

Plakaty wielkoformatowe – tania i efektywna forma promocji

Plakaty wielkoformatowe stanowią idealne rozwiązanie na tanie, szybkie i efektywne dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Dzięki prostej formie i jasnemu przekazowi łatwo zapadają w pamięć i zachęcają do szybkiego kontaktu. Umieszczone na wysokości wzroku doskonale sprawdzą się zarówno na ulicach, jak i w centrach handlowych.

Z pomocą plakatów reklamowych możliwe jest przekazanie informacji o produktach, promocjach i eventach. Szerokiemu zastosowaniu sprzyjają nieograniczone możliwości związane z ich:

rozmiarami,

grafiką,

treścią,

miejscem zawieszenia.

Druk plakatów w naszej ofercie

Zajmujemy się drukowaniem plakatów na następujących rodzajach papierów:

satyna whiteback – papier o satynowej powierzchni, wielowarstwowo powlekany. Wielowarstwowa, matowa powłoka pozwala uzyskać bardzo wysoką jakość wydruku.

fotograficzny glossy – papier o błyszczącym wykończeniu powierzchni do wydruków w fotograficznej jakości.

Oferujemy wydruk plakatów w dowolnym rozmiarze na papierze o gramaturze 150 i 200g.

Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu atrakcyjnego projektu graficznego plakatu? A może szukasz fachowego wsparcia w zakresie dodatkowych form reklamy? Zapraszamy do kontaktu – służymy profesjonalnym doradztwem!

ZOBACZ JESZCZE

Pozostałe produkty z naszej oferty

siatki-mesh
banery
Tablice Reklamowe
billboardy
naklejki
plakaty
kasetony
Flagi Reklamowe
canvas
Fototapety