Plakaty

Drukujemy wysokiej jakości plakaty reklamowe w jakości fotograficznej do 1440 dpi, które są doskonałym sposobem na dotarcie do Klientów i powiększenie świadomości wizualnej marki. Sprawdzą się one także do informowania Klientów o aktualnych promocjach, nadchodzących eventach i nowych produktach.

Oferujemy druk plakatów w najpopularniejszych formatach: B0, B1, B2, B3, A0, A1, A2, A3 oraz w każdym innym dowolnym rozmiarze na papierach matowych i błyszczących o gramaturze 150 i 200g.

Nasze plakaty reklamowe drukujemy na następujących papierach:

Papier satyna Whiteback 150g/m2 lub 200g/m2

Cena już od:

27 PLN /m2
Wielowarstwowy papier o matowej, satynowej powierzchni, dzięki której można uzyskać doskonałą jakość wydruku

Papier fotograficzny Glossy 150g/m2 lub 200g/m2

Cena już od:

27 PLN /m2
Powierzchnia papieru jest błyszcząca, dzięki czemu uzyskuje się wydruki o fotograficznej jakości

Przy większych nakładach oferujemy bardzo atrakcyjne ceny plakatów reklamowych! Interesuje Cię plakat reklamowy, ale nie masz projektu graficznego? A może potrzebna jest Ci indywidualna wycena? Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego!

Przykłady papierów do druku plakatów

Plakat satyna Whiteback
Papier satyna whiteback – papier o satynowej powierzchni, wielowarstwowo powlekany. Wielowarstwowa, matowa powłoka pozwala uzyskać bardzo wysoką jakość wydruku.
plakaty-papier-glossy
Papier fotograficzny glossy – papier o błyszczącym wykończeniu powierzchni do wydruków w fotograficznej jakości.

Plakaty wielkoformatowe – tania i efektywna forma promocji

Plakaty wielkoformatowe stanowią idealne rozwiązanie na tanie, szybkie i efektywne dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Dzięki prostej formie i jasnemu przekazowi łatwo zapadają w pamięć i zachęcają do szybkiego kontaktu. Umieszczone na wysokości wzroku doskonale sprawdzą się zarówno na ulicach, jak i w centrach handlowych. Z pomocą plakatów reklamowych możliwe jest przekazanie informacji o produktach, promocjach i eventach. Szerokiemu zastosowaniu sprzyjają nieograniczone możliwości związane z ich:

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ