Obrazy na płótnie Canvas

Canvas

Cena już od:

65 PLN /m2
Canvas to specjalistyczna tkanina o dużej elastyczności, składającą się w 100 % z bawełny
Nadruk na płótnie wykonujemy farbami latexowymi, co jest gwarancją żywej kolorystyki i głębi koloru, która nie blaknie przez lata.
Zapytaj o wycenę

Fotorealistyczne wydruki Canvas to doskonała imitacja płótna malarskiego. Tego typu rozwiązanie sprawdzi się perfekcyjnie jako materiał do druku reprodukcji, obrazów, zdjęć i grafik, a ponadto to bardzo ciekawa forma niestandardowej reklamy, obok której nie sposób przejść obojętnie.

Druk obrazów odbywa się na maszynach drukujących farbami lateksowymi, które są bezwonne i przystosowane do  wydruków wewnętrznych. Dodatkowo wspaniale odwzorowują kolory nadając fotoobrazom niespotykaną intensywność barw.

Nasza technologia druku oraz  materiał imitujący płótno malarskie dzięki swoim specyficznym właściwościom, zapewnia wydrukom:

  • żywą kolorystykę
  • świetną ostrość
  • szlachetny wygląd
  • doskonała głębia kolorów
  • idealne odwzorowanie detali
  • wysoką trwałość
  • odporność na wilgoć
  • 100% bawełny

Chcesz dopytać o więcej szczegółów lub potrzebujesz spersonalizowanej wyceny swojego projektu marzeń z wydrukiem Canvas w roli głównej? Zadzwoń! Chętnie przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną wycenę!


Zadzwoń: 667 181 308

Zobacz jak wygląda materiał na którym drukujemy obrazy


Canvas 275


Canvas

Przykłady druku obrazów na płótnie Canvas
Efektowny druk fotoobrazów na płótnie

Wydrukuj Swój obraz lub zdjęcie na materiale, które swoją fakturą przypomina płótno malarskie. Gotowy obraz umieść w ramie co sprawi, że całość będzie wyglądać jak prawdziwy obraz. Tego rodzaju wydruk doskonale sprawdza się jako element dekoracji wnętrz – w domu i w biurze, jako oryginalny prezent, a także jako elegancka pamiątka ze ślubu, wakacji bądź innej uroczystości.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ


siatki-mesh


banery


Tablice Reklamowe


billboardy


naklejki


plakaty
Flagi Reklamowe


canvas