KASETONY REKLAMOWE

Kaseton stanowi nie tylko wizytówkę firmy, ale przede wszystkim skuteczny i estetyczny nośnik reklamowy. Starannie zaprojektowany i profesjonalnie wykonany przyciąga wzrok klientów o każdej porze dnia i nocy.

Kasetony obok których nikt nie przejdzie obojętnie

Zapewnienie odpowiedniej widoczności lokalu po zmroku to nie lada wyzwanie. Sposobem na doskonałą widoczność o każdej porze dnia są kasetony. Stanowią one skuteczny nośnik reklamowy, który podnosi rozpoznawalność firmy i pozwala na jej wyróżnienie spośród konkurencji.

Profesjonalny wydruk kasetonów

Wykonujemy nadruki na następujących materiałach:

folia transculentna – samoprzylepna, półmatowa folia PCV, która pozwala uzyskać równomierne zabarwienie na powierzchniach szklanych i kasetonach. Bardzo dobrze przepuszcza i rozprasza światło. Nadruki na folii transculentnej cechują się dużym nasyceniem kolorów oraz dużą odpornością na warunki atmosferyczne.

folia backlite – ma postać mlecznej, półmatowej kliszy i doskonale sprawdza się do podświetleń dużych powierzchni, we wnękach i na wolno stojących ściankach. Zdjęcia i zadruki pozwolą uchwycić detal i szczegół w wielkości odpowiednio dopasowanej do powierzchni.

papier backlite – charakteryzuje się znakomitą przepuszczalnością światła i doskonale je rozprasza. Umożliwia uzyskanie mocno nasyconych kolorów.

Realizujemy zamówienia w dowolnych ilościach, rozmiarach i kształtach.

By sprostać potrzebom klientów, zapewniamy im również fachowe doradztwo w projektowaniu kasetonów oraz doborze innych firm reklamy. Skontaktuj się, by zlecić wykonanie kasetonu bądź skorzystać z naszych porad!

ZOBACZ JESZCZE

Pozostałe produkty z naszej oferty

siatki-mesh
banery
Tablice Reklamowe
billboardy
naklejki
plakaty
kasetony
Flagi Reklamowe
canvas
Fototapety